Nasze szkolenia

Zachęcamy Cię do wyboru szkolenia, do którego czujecie się już wspólnie z psem gotowi. Na pierwszym spotkaniu poznamy się i wspólnie ustalimy indywidualny program.

Posłuszeństwo na luzie (Rally-O)

Nauka podstawowych komend przydatnych w życiu codziennym i niezbędnych w kolejnych szkoleniach, np. przywołanie, chodzenie na smyczy, przy nodze, oczekiwanie, aportowanie. Przygotowanie do zawodów organizowanych przez stowarzyszenie Rally-o w Polsce.

Inteligencja
i sztuczki

Rozwój relacji przewodnika i psa, nauka nowych, bardziej skomplikowanych komend i sztuczek. Zbudowanie świadomości ciała u psa, koordynacji czterech łap i rozpoznawania kierunków. Nauka przez wspólną zabawę, z wykorzystaniem pozytywnych metod motywacji psa. ​

Frisbee
i agility

Wprowadzenie w świat dynamicznych sportów kynologicznych i zadania przewodnika i psa. Technika rzutu dyskiem, prawidłowe wysłanie psa i skuteczny aport. Ćwiczenia na torze z płotkami, slalomem i tunelem. Przygotowanie do zawodów na poziomie podstawowym.

Trening
pasterski

Wprowadzenie w świat pasterstwa, zadania psa w pracy z owcami oraz rolę człowieka, jako przewodnika. Samodzielne pasienie owiec na ogrodzonym pastwisku, pod okiem trenera. Przygotowanie do testu pracy psów pasterskich (HWT - Herding Working Test)

Close Menu